Darmowy licznik wejść
Poniżej znajdziecie tez Państwo krótki film z III Międzynarodowych Zawodów Łucznictwa Konnego w jakich braliśmy dział w ubiegłym roku... Zachęcamy do obejrzenia, by poczuć klimat zawodów i niepowtarzalnego towarzystwa łuczników konnych ....Juz 14-15 kwietnia 2016 organizujemy kolejne Warszaty Łucznictwa Konnego- jeśli kochasz konie i jazdę konną a chcesz spróbować czegoś nowego na końskim grzbiecie, poznać historie łucznictwa konnego, rozszyfrować tajemnicze nazwy „yarmaki” i „qabaq”, spędzić weekend w niezapomnianej atmosferze i zarazić się nową forma spędzania czasu z koniem - to warsztaty dla Ciebie :)

Zapewniamy: 
- kompletny sprzęt łuczniczy podczas zajęć – łuki, strzały, tarcze, kołczany, 
- zajęcia konne: dwie jazdy dziennie, 
- liczne zajęcia piesze, w tym strzelanie do celów ruchomych, rzutek, paintball łuczniczy :)
- ćwiczenia na drewnianym koniu 
- indywidualne podejście instruktorów
- małą grupa uczestników 6-8 osób
- materiały dydaktyczne 
- serwis kawowy
- ubezpieczenie NNW 
- nagrywanie filmów i analiza techniczna nakręconego materiału 
- w sobotę wieczorem integracyjna z ogniskiem ,kiełbaskamiPoza cyklicznycmi warsztatami, jako ośrodek stowarzyszeniowy Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego prowadzimy również zajęcia z tego zakresu. Jesteśmy czynnymi zawodnikami tej dyscypliny.

Łucznictwo konne to rozwijającą sie zabawa/sport łącząca ze sobą jeździectwo i łuk. Wraz z tą dyscypliną nierozerwalną całość tworzy odtwórstwo historyczne. W chwili obecnej, w Polskie co roku rozgrywanych jest około 10 edycji zawodów łucznictwa konnego. Najpopularniejsze dyscypliny to tor węgierski, tor koreański i tor polski. Staramy się być obecni na jak największej liczbie zawodów w sezonie. Nasze konie są specjalnie przygotowane do tego sportu, dzięku czemu możemy podczas pełnego galopu kierując wyłacznie dosiadem, skoncentrować sie na celnym strzelaniu do tarczy i zaufac koniowi w pozostałych kwestiach...

Wszystkich chętnych spróbowania swoich sił w łucznictwie konnym lub po prostu zainteresowanych tą dyscypliną - serdecznie zapraszamy do nas.

Copyright Nazwa.pl